Самоклеюча плівка для меблів.

Самоклеюча плівка для меблів є сучасним матеріалом, який використовується для обробки поверхонь і має необмежені можливості. Серед них можна виділити наступні: широка область використання, можливість реалізувати самі несподівані дизайнерські рішення, екологічність матеріалу, надійність, довговічність і демократична ціна.

Ключові властивості самоклеючих плівок.

Матеріал має високий рівень стійкості до впливу на нього вологи.

Крім цього самоклеюча плівка має такі особливості:

  • не піддається впливу високих температурних показників;
  • має широкий спектр колірних забарвлень і фактур, що здатні передати текстуру каменю, дерева, шкіри, тканини, різні види розпису та т. д .;
  • безліч варіантів покриття і візерунків;
  • в доповненні з самоклейкою можуть бути елементи, створені у вигляді окантовок або бордюрів;
  • використовується в естетичних і функціональних цілях;
  • оперативність в обробці меблів;
  • не дозволяє осідати бруду і пилу;
  • не потрібен частий догляд;
  • сприяє доповненню декору;
  • має тривалий термін експлуатації.

Застосування самоклеючих плівок.

Самоклейюча плівка для меблів використовується з метою видозміни інтер’єру. Так, за допомогою самоклейки можна оформити старі кухонні меблі, тумбочку, стіл, ліжко інші предмети приміщення.

Матеріал часто застосовується для обробки міжкімнатних дверей, ванної кімнати. Плівка сприяє отриманню вітражного ефекту на дзеркалах і склах шаф-купе, дверей, буфетів.

Однак більшу затребуваність матеріал має через можливості обробки на вікна, що сприяє захисту від сонячних променів або настирливих поглядів. Плівка з легкістю замінить звичайні жалюзі або ролети.

Можливість інтер’єрної друку на самоклейючих плівках дозволить здійснити в реальності самі непередбачувані дизайнерські ідеї. Плівка дозволить зробити інтер’єр приміщення або меблеві поверхні ексклюзивними й оригінальними, додасть їм неповторну родзинку.

Замовник може самостійно визначити потрібне зображення, після чого малюнок надрукують на плівці, а далі вже можна приступати до оформлення кімнати.

Поклеєння самоклеючої плівки на поверхню меблів.

Самоклейюча плівка для меблів легко наноситься на поверхню предметів. Покриття, на яке буде нанесена самоклеюча плівка для меблів, має бути повністю очищено від бруду і пилу.

Якщо поверхня дерев’яна і лакована, то плівку можна буде нанести без проблем. Якщо поверхню меблів є пористою або шорсткою, то в такому випадку слід застосувати грунтовку.

Наявні нерівні або тріснуті поверхні спочатку шпаклюються, потім шліфуються і грунтуються. Для обробки покриття необхідно папір на плівці на 5 сантиметрів відклеїти від краю і нанести на поверхню. Однією рукою відтягується плівка, а інша рука розгладжує нанесений матеріал.

Металеві або скляні покриття перед обклеюванням змочують мильним розчином. Коли починається процес нанесення, то з одного боку плівку потрібно прикладати до поверхні, а з іншого боку вирівнювати за допомогою ганчірки або губки.

Таким чином, самоклеюча плівка є важливим елементом декору будь-якого інтер’єру. Матеріал має масу переваг, які можна отримати за доступною вартості.