Догляд за дубовими меблями.

Дуб – одна з найбільш міцних, цінних і благородних порід деревини. Матеріал володіє унікальною природною красою, густим теплим кольором, виразною фактурою. Неперевершена міцність дубового масиву і його податливість до обробки робить його незамінним у виробництві якісних і надійних та ексклюзивних меблів для домашніх або публічних інтер’єрів, підлогових і стінових покриттів, арок, міжкімнатних і вхідних дверей, елементів сходів.

Догляд за дубовими меблями

Кращі умови експлуатації за дубовими меблями.

Цілком природно припустити, що меблі та інші вироби з дуба здатні зберігати свій первинний зовнішній вигляд протягом багатьох десятиліть, а то й століть. Забезпечити таку «довговічність» допоможуть правильні умови експлуатації і відповідні зовнішні фактори:

– Особливо вимогливі дубові меблі і готові вироби з дуба до вологи. Не варто допускати надмірного зволоження дубових поверхонь або їх тривалого перебування в умовах підвищеної вологості.

– Ще одним ворогом меблів з масиву дуба є тривале перебування під прямими сонячними променями, що може привести до «вигорання» поверхонь або часткової втрати і зміни кольору їх окремих ділянок.

– Різкі температурні перепади в поєднанні з впливом вологості можуть призвести до того, що на поверхні виробів з часом можуть з’явитися скромні тріщини, що призводить до втрати їх естетичної привабливості і функціональності в цілому.

Рекомендації, догляд за дубовими меблями.

Якщо розуміти і пам’ятати той факт, що якісні сучасні або антикварні дубові меблі можуть зрівнятися за своєю естетичною цінністю з авторським художнім полотном, то варто усвідомлювати, що догляд за нею зажадає особливої ​​уваги.

При появі забруднень на поверхні дубових меблів не варто вдаватися до застосування ультрасучасних агресивних очищувальних засобів, склад яких передбачає їдкі хімічні і абразивні складники. Варто віддати перевагу м’яким водних розчинам і «народним» рецептам, які пропонують в якості гідної альтернативи звичайне пиво або відвар на основі висівок. Однак і при використанні таких сприятливих засобів, варто пам’ятати про помірність і не допускати надмірного скупчення рідини на поверхнях.

У ситуації, якщо рідина встигла залишити сліди на поверхні дерев’яних меблів з дуба, їх досить буде протерти і відполірувати за допомогою будь-якого рослинного масла. Відзначимо, що подібна обробка не зашкодить будь-яким поверхням вашої цінної мебелі.

Якщо всередині дубової шафи або комода з’явився не дуже приємний, застарілий запах, то позбутися від нього допоможе слабкий розчин марганцівки, яким потрібно протерти поверхню, а після забезпечити їм достатній приплив свіжого повітря.

Ситуації, коли добротні антикварні меблі приходять в такий стан, що вимагає екстрених заходів по своєму відновленню. В цьому випадку, якщо ви не є фахівцем з реставрації ексклюзивних дерев’яних виробів, не варто йти на невиправданий ризик і намагатися відновити первісний вигляд виробу самостійно. Краще залучити до виправлення дефектів професіоналів відповідної кваліфікації.

Компанія Мебляр готова запропонувати свої послуги з виготовлення ексклюзивних меблів з дуба. Додатково наші клієнти можуть вдатися до послуги реставрації дорогих в матеріальному та духовному сенсі меблів.

# догляд за дубовими меблями