Догляд за дубовими меблями.
Дуб – одна з найбільш міцних, цінних і благородних порід деревини. Матеріал володіє унікальною природною красою, густим теплим кольором, виразною фактурою. Неперевершена міцність дубового масиву і його податливість до обробки робить його незамінним у виробництві якісних і надійних та ексклюзивних меблів для домашніх або публічних інтер’єрів, підлогових і стінових покриттів, арок, міжкімнатних і вхідних дверей, елементів сходів.
Кращі умови експлуатації за дубовими меблями.
Цілком природно припустити, що меблі та інші вироби з дуба здатні зберігати свій первинний зовнішній вигляд протягом багатьох десятиліть, а то й століть. Забезпечити таку «довговічність» допоможуть правильні умови експлуатації і відповідні зовнішні фактори:
– Особливо вимогливі дубові меблі і готові вироби з дуба до вологи. Не варто допускати надмірного зволоження дубових поверхонь або їх тривалого перебування в умовах підвищеної вологості.
– Ще одним ворогом меблів з масиву дуба є тривале перебування під прямими сонячними променями, що може привести до «вигорання» поверхонь або часткової втрати і зміни кольору їх окремих ділянок.
– Різкі температурні перепади в поєднанні з впливом вологості можуть призвести до того, що на поверхні виробів з часом можуть з’явитися скромні тріщини, що призводить до втрати їх естетичної привабливості і функціональності в цілому.
Рекомендації, догляд за дубовими меблями.
Якщо розуміти і пам’ятати той факт, що якісні сучасні або антикварні дубові меблі можуть зрівнятися за своєю естетичною цінністю з авторським художнім полотном, то варто усвідомлювати, що догляд за нею зажадає особливої уваги.
При появі забруднень на поверхні дубових меблів не варто вдаватися до застосування ультрасучасних агресивних очищувальних засобів, склад яких передбачає їдкі хімічні і абразивні складники. Варто віддати перевагу м’яким водних розчинам і «народним» рецептам, які пропонують в якості гідної альтернативи звичайне пиво або відвар на основі висівок. Однак і при використанні таких сприятливих засобів, варто пам’ятати про помірність і не допускати надмірного скупчення рідини на поверхнях.
У ситуації, якщо рідина встигла залишити сліди на поверхні дерев’яних меблів з дуба, їх досить буде протерти і відполірувати за допомогою будь-якого рослинного масла. Відзначимо, що подібна обробка не зашкодить будь-яким поверхням вашої цінної мебелі.
Якщо всередині дубової шафи або комода з’явився не дуже приємний, застарілий запах, то позбутися від нього допоможе слабкий розчин марганцівки, яким потрібно протерти поверхню, а після забезпечити їм достатній приплив свіжого повітря.
Ситуації, коли добротні антикварні меблі приходять в такий стан, що вимагає екстрених заходів по своєму відновленню. В цьому випадку, якщо ви не є фахівцем з реставрації ексклюзивних дерев’яних виробів, не варто йти на невиправданий ризик і намагатися відновити первісний вигляд виробу самостійно. Краще залучити до виправлення дефектів професіоналів відповідної кваліфікації.
Компанія Мебляр готова запропонувати свої послуги з виготовлення ексклюзивних меблів з дуба. Додатково наші клієнти можуть вдатися до послуги реставрації дорогих в матеріальному та духовному сенсі меблів.
# догляд за дубовими меблями