Мийка із штучного каменя для кухні і ванної кімнати: тенденції сучасності.

 
 
До сучасних меблів висувається досить вимог, адже вона повинна бути компактною, ергономічними, зручними у використанні, а також красивою. Виробники меблів і сантехніки не втомлюються дивувати споживачів широким асортиментом. Так, мийки і стільниці з штучного каменю сьогодні мають безліч конфігурацій в різних колірних рішеннях. Вибір сантехнічного обладнання настільки величезний, що очі часом розбігаються. Давати рекомендації щодо правильного підбору мийки як мінімум недоцільно, оскільки поняття краси і зручності індивідуальні. А от розповісти про основні характеристики мийок зі штучного каменю для кухонь і ванних кімнат – значить, озброїти вас корисною інформацією.
 

Вся правда про інтегровані мийки.

 
Сучасні мийка з каменю інтегрована в кухонній стільниці або стільниця у ванній кімнаті відрізняються високою зносостійкістю. Саме тому така робоча поверхня, піддана щодня впливу вологи, температур, хімічних засобів, здатна служити довгі роки, радуючи своїх господарів відмінним зовнішнім виглядом.

Безпосередня естетика такої мийки додає дизайну інтер’єру кухні або ванни певну родзинку. Стільниця і мийка виглядають як одне ціле. А простота в експлуатації полягати в тому, що через відсутність бортиків крихти і краплі зі стільниці з легкістю можна відправити безпосередньо в мийку.

Такі переваги мийок і стільниць зі штучного каменю, як відсутність швів, спрощують повсякденний догляд, тим самим заощаджуючи час господаркам для більш приємного проведення часу. Бруд нікуди не забивається, оскільки на поверхні немає мікротріщин.

А що вже говорити про ідеальний збіг відтінку! Погодьтеся, що це важливий аспект. Колірна цілісність інтегрованого миття гарантована.

Але найпривабливіше якість – варіант повного відновлення поверхні при пошкодженні (хоча такі проблеми трапляються вкрай рідко). Якщо все-таки відбився шматочок від мийки зі штучного каменю, його можна приклеїти акриловим клеєм. А з невдалими подряпинами чудово справляється наждачний папір і подальша поліровка. Погодьтеся, подібні процедури з натуральним каменем НЕ проходиш. А ще мийки з композиту практично безшумні, на відміну від аналогів з нержавіючої сталі.
 

Вбудована мийка у стільницю зі штучного каменя

 
Імовірність виникнення труднощів в експлуатації інтегрованого миття невелика. Однак знати про можливі проблеми необхідно, щоб уникнути їх.

Корисні поради:

  • Не рекомендується встановлювати подрібнювач для харчових відходів, оскільки він створює вібрації. Монолітна «вклеєна» мийка може проявити шви.
  • Перепадів температур і абразивних речовин для чищення краще уникати, оскільки поверхня мийки задоволена ніжна. А щоб миття не потріскалася, що не зливайте дуже гарячу воду. У утворилися в результаті такого впливу мікротріщини буде забиватися бруд, що зіпсує зовнішній вигляд виробу.
  • Жорстка вода може залишати вапняний наліт, але позбутися від нього можна шляхом застосування спеціальних засобів.
  • З метою захисту можна застосовувати спеціальний захисний нержавіючий піддон. Естетична сторона частково страждає, але термін служби кухні помітно продовжується.

Крім того, вибираючи монолітну мийку, пам’ятайте яка саме мийка для кухні і ванної кімнати по габаритах і кольорах.
 
 
# мийка для кухні і ванної кімнати.