Які кухні з МДФ кращі?

 
 
Купівля нових меблів для кухні на замовлення завжди супроводжується довгим вибором дизайну, матеріалу фасадів, фурнітури та форми гарнітура.
Тож ми розглянемо, які кухні з МДФ кращі. В першу чергу люди орієнтуються на 3 показника: ціна, якість, зручність. В ідеалі, коли такі критерії задовольняють покупця на всі 100%.

Ринок кухонних гарнітурів пропонує своїм клієнтам безліч незвичайних проектів, колірних рішень, різноманітних стилів (прованс, кантрі, хай-тек, класика і інше).

З розвитком меблевої індустрії і створення нових матеріалів для фасадів стало можливим створювати практично будь-який дизайн кухні. Однак протягом 50 років найбільшим попитом користуються гарнітури з фасадами з пластика, МДФ і масиву.

МДФ-фасади випускаються з різним покриттям: фарбованої емаллю, ПФХ-плівкою, пластиком і шпоною.
 
Які кухні з МДФ кращі
 

Плюси і мінуси кухонного гарнітура з МДФ.

 
Матеріал МДФ створюється з дерев’яної стружки, які з’єднуються між собою виділяються натуральними смолами. В результаті виходить щільна і тверда плита.

Під час створення гарнітурів МДФ-матеріал в основному використовується тільки при оформленні фасадів. Полиці і каркас виконуються з ЛДСП, набагато рідше – з МДФ або фанери.

Завдяки своїй податливості до обробки, МДФ-фасади бувають з увігнутою, хвилеподібною і опуклою стороною або фрезерувати.
 

Кухні з фарбованого МДФ.

 
Фасади таких кухонь відрізняються яскравими і насиченими кольорами. Відтінки можуть комбінуватися між собою, доповнювати один одного, створювати візуальний рельєф і ефект хамелеона, металіка, перлів або перламутру.

Поверхня буває матовою, глянсовою, з вкрапленнями і різними ефектами. Для дизайнерської обробки фасадів використовуються автомобільні фарби, які наносяться в декілька етапів. Або ж використовуються спеціальні італійські фарби для МДФ.

Гарнітури з фасадами з МДФ – екологічні, так як створюються тільки з природної сировини. Первозданний вигляд кухня зберігає мінімум 30 років.

Емалеве покриття захищає кухню від вологи, механічних і хімічних впливів, температурних коливань, не вбирає неприємні запахи.

Такі гарнітури не вимагають спеціального догляду, проте, виробники не радять використовувати агресивні миючі засоби для чищення поверхні.

У той же час, на фарбованої глянсової поверхні добре видно відбитки пальців і водяні розводи. До того ж, випадкові удари по емалі приведуть до відколів, подряпин і тріщин фасадів. На жаль, ремонту та реставрації такі кухні не піддаються. Доведеться тільки заново перекривати фасади.

Ціна таких гарнітурів – вище середньої ринкової вартості. І, не дивлячись на явні мінуси, вони користуються високим попитом серед покупців.
 

Кухні МДФ з плівковим покриттям.

 
МДФ-плівка – поширений і доступний за ціною матеріал. Облицювання роблять за допомогою ПВХ-плівки. Плиту МДФ ламінують під вакуумним пресом.
 

плюси:

 

  • випускаються в широкому колірному асортименті;
  • поверхню буває матовою, глянсовою, перловою, імітувати дерево або ефект патини, з блискітками і вкрапленнями;
  • гарнітури можна виконувати в будь-якому стилі: сучасний, класика, кантрі і інше;
  • легко піддаються чищенню;
  • можна використовувати сильні хімічні миючі засоби, тверді губки і щітки;
  • стійкі до ударів і іншим механічних пошкоджень;
  • колір гарнітура залишається незміненим мінімум 30 років;
  • не боїться перепадів температури і води.

Зовнішній вигляд таких гарнітурів – головний плюс. Особливо, коли дизайн виконується з імітацією дерева. При якісному виконанні кухні, візуально неможливо знайти різницю між натуральним деревом і плівкою.
 

мінуси:

 

  • не можна встановлювати гарнітури з МДФ-плівкою під прямими сонячними променями, так як колір швидко втратить насиченість;
  • температура понад 100 градусів може посприяти відшаровування плівки від МДФ.

Так як гарнітури «бояться» високих температур, то не варто встановлювати фасади поблизу вручений панелі або духовою шафою. Також постійне потрапляння гарячої пари (наприклад, при закипанні чайника) призведе до псування фасадної поверхні кухні.
 

Кухні МДФ покриті пластиком.

 
Облицювання пластиком МДФ-плити – досить свіже віяння в світі меблів для кухні. Гарнітури з такими фасадами мають високу вартість і поєднують в собі переваги емальованого та плівкового МДФ.
 

плюси:

 

  • високий термін експлуатації – близько 50 років;
  • безліч колірних відтінків;
  • можливість зробити окантовку з алюмінієвого профілю і ПФХ-матеріалу;
  • не “боїться” прямих сонячних променів;
  • гарнітури стійкі до вологи і високих температур;
  • ефективний і стильний зовнішній вигляд;
  • можливість проводити прямі і гнуті фасади;
  • високий вибір декорування поверхні: метал, глянець, матовість, натуральний камінь, шкіра, різні зображення, вкраплення і другое.Однім з кращих накладання пластика на МДФ-плит – з загинами на протилежному боці. В цьому випадку матеріал надійно захищений від проникнення вологи, вогню та інших впливів.

 

мінуси:

 

  • Недоліки гарнітурів МДФ з пластиковим покриттям зведені до мінімуму – висока маркость. Глянцеві фасади залишають сліди пальців і розлучення.

В іншому, такі кухні вважаються найбільш вдалими з усіх МДФ-покриттів, які існують.
 

5 критеріїв при покупці МДФ-гарнітура.

 

  1. Торці – вразливе і слабке місце кухні. Меблі довго прослужить, якщо фасади будуть виконані з кромкою ABS або в алюмінієвому профілі. Гарнітури преміум-сегмента повинні мати обробку деревом або шпоною.
  2. Гарнітур з прямою формою обійдеться на 15% дешевше, ніж із закругленими модулями.
  3. При виборі МДФ-кухні дізнайтеся у продавця, до якого класу належить матеріал МДФ: Е1 – екологічний, виконаний з природної сировини; Е2 – має сторонні домішки і виділяє формальдегід.
  4. Купуючи гарнітур, треба запитати у меблевій компанії, чи є можливість підігнати гарнітур за розмірами кімнати.

Сподіваюсь ця стаття дала вам вичерпну відповідь, які кухні з МДФ кращі. І ви тепер злегкістю зможете обрати саме той варіант який вам потрібен. Тому не зволікайте звертайтесь в компанію МЕБЛЯР і ми виготовимо кухню вашої мрії.
 
 


 
 
# які кухні з МДФ кращі

Відгуків: 61   Оцінка: 4.9/5
Call Now Button