Як самостійно оновити інтер’єр, 8 основних способів.

 
 
як самостійно оновити інтер'єр, 8 основних способів
 
Згодом обстановка в дома набридає і з’являється бажання її оновити. Мода змінюється, покриття зношуються, будинок вимагає свіжості і нових відчуттів. В цій статті розглянемо послідовні етапи, як самостійно оновити інтер’єр в будинку чи квартирі. Отже поїхали!
 

1) Визначтеся, від чого ви готові відмовитись.

 
від чого ви готові відмовитись в інтерєрі
 
Перше, що потрібно робити при оновленні, позбавлятися від старого і непотрібного. Які меблі і декор вам перестали подобатися, набридли або об’єктивно вважаються застарілими. Подумайте, що ви готові віддати, продати або викинути. На цьому етапі знайдеться багато, що подобається, що хотілося б вписати в новий дизайн. Позбавляйтеся від зламаних, тріснутих, дешевих і непривабливих речей, тільки якщо це не антикваріат.

Речі ручної роботи або з явно вираженим дефектом, наприклад, дерев’яні декоративні статуетки з виразними тріщинами, незвичайним природним візерунком або заглибленням на місці сучка, додадуть інтер’єру індивідуальності та характеру. Такі речі зараз модні, вони показують недосконалість світу, неоднорідність природи і шарм нештампованних речей. Подібні предмети інтер’єру близькі до японської філософії вабі-сабі, яка набирає популярність у світі дизайну інтер’єру та закликає насолоджуватися неідеальною природою.

Позбавтеся від непотрібних в будинку речей, але не поспішайте викидати речі, які можна переробити. Часто їх можна оновити і перетворити в арт-об’єкти.
 

2) Проведіть ревізію інтер’єру, а також шаф і комор.

 
Проведіть ревізію інтер'єру, а також шаф і комор
 
Зберіть всі предмети декору, які простоюють в темних місцях, і поки не використовуються. Напевно в шафі лежать інтер’єрні речі, які чекають свого часу, але поки не вписуються в дизайн.

Важливо на цьому етапі. Якщо у вас є дорогі або милі серцю речі, з якими ви не готові розлучитися, потрібно правильно вписати їх в майбутній простір.
Наприклад, якщо це картина, визначте, куди ви хочете її помістити, а потім використовуйте кольори картин для оформлення стін і обстановки самої кімнати. Предмет інтер’єру ідеально впишеться в вашу квартиру і стане його осмисленим центром. Ви створите композицію, як справжній дизайнер. Фотографуйте елементи декору, які хочете залишити.
 

3) Визначтеся зі стилем, який хочете створити в інтер’єрі.

 
Визначтеся зі стилем, який хочете створити в інтер'єрі
 
Перегляньте дизайнерські сайти, статті по стилям, фотохостинги і просто картинки в Google. На останньому ресурсі ви можете задавати пошукову фразу, по якій відкриється безліч варіантів інтер’єрів. Ті, які сподобаються, зберігайте собі. Таким чином, у вас сформується альбом ідей, який завжди буде під рукою. Створіть колаж або набір з фото, які вас надихають.
 

4) Перегляньте свій список речей, чи підходять ці елементи інтер’єру під обраний стиль.

 
Перегляньте свій список речей, чи підходять ці елементи інтер'єру під обраний стиль
 
Пам’ятайте, що чистих стилів зараз не буває. У моді еклектика, тобто змішання стилів. Виберіть один провідний напрямок і додавайте до нього предмети меблів або декору з інших стилів. Модне самовираження зі смаком, індивідуальний погляд на дизайн, особистий комфорт, приємний затишок для очей і відчуттів. Головне – не намішати стилі до такої міри, що інтер’єр стане несмачним і нецікавим. Уникайте збору різнопланових і різномастих речей. Визначтеся з кольором, який найбільше приємний і який підходить приміщенню за габаритами і спрямованості відносно сторін світу.

Якщо боїтеся помилитися або втомилися від роздумів, зверніться до професіоналів. У багатьох дизайнерів є разові консультації, в яких вони допомагають зібрати образ будинку, направляють думки в потрібне русло, поправляють помилки, дають додаткові ідеї і відповіді на питання.

Додайте до колажу з бажаним стилем фотографії наявних в будинку предметів, які ви хочете залишити і які підходять під обраний стиль.
 

5) Проаналізуйте загальний фон квартири.

 
Проаналізуйте загальний фон квартири щоб самостійно оновити інтер'єр
 
Чи потребує заміни покриття підлоги, чи потрібно поміняти шпалери або освіжити фарбовані стін. Чи подобаються вам ці покриття або вже набридли.
Найкраще для великих поверхонь, таких як підлога, стіни і стеля вибирати нейтральні кольори і спокійні текстури. У цьому випадку вони підійдуть під будь-який стиль і допоможуть в майбутньому без зайвих витрат і зусиль змінити настрій будинку, оновити обстановку, замінити стиль і колір.
Вибирайте кольори близькі до натуральних природних, а так само дивіться який колір дерева зараз актуальний. Наприклад, зараз набирає популярність фарбоване дерево, чорна підлога і предмети меблів з рудуватим відтінком дерева, типу горіха в стилі 60-х.
 
Вибір нейтральних природних кольорів
 
Вибір нейтральних природних кольорів не означає, що стіни повинні бути бежевими. Палітра спокійних інтер’єрних квітів широка і красива. Наприклад: всі відтінки сірого, білий, світло-синій, сіро-зелений, сіро-коричневий, кавовий, блідо-жовтий, лососевий, сіро-бузковий, сіро-блакитний та інші. Вибирайте складні змішані приємні відтінки, щоб не можна було однозначно сказати, який це колір. Заплануйте бюджет і обновіть покриття, які вимагають заміни. Враховуйте обрану стилістику.
 

6) Проаналізуйте великогабаритні меблі.

 
Проаналізуйте великогабаритні меблі
 
Корпусні шафи, кухонний гарнітур, м’які меблі – в якому вони стані, чи не застаріли. Можливо меблі вимагають заміни або поновлення. У корпусних меблів при хорошому стані внутрішніх полиць і фурнітури можна поміняти тільки дверцята і фасади. Практично всі меблеві фасади піддаються фарбуванню. Для цього необов’язково віддавати їх на виробництво наприклад в компанію МЕБЛЯР, можна забарвити їх самостійно. Існують спеціальні кольорові фарби для меблів та інструкції.
Якщо фасади безнадійно застаріли або перестали подобатися, в нашій компанії в зможете замовити фасади без заміни корпусу меблів. На окремих предметах меблювання, які вписуються в новий інтер’єр, можна змінити ручки. Це освіжить меблі і задасть їй інший настрій. М’які меблі можна перетягнути в нову оббивку, вибравши модну тканину або інший колір. Заплануйте в бюджет і обновіть меблі під обраний стиль.
 

7) Розгляньте дрібні меблі.

 
Розгляньте дрібні меблі
 
Стільці, крісла, столики, тумби, консолі, комоди, табурети і полки: що з цього складу можна переробити, а що варто замінити. Ці предмети меблів так само можна перефарбувати або оновити за допомогою заміни оббивки або ручок.
Не відкладайте, заплануйте і виконайте цей пункт.
 

8) Розпочніть декорування.

 
Розпочніть декорування
 
До цього етапу у вас практично склався новий інтер’єр. Восьмий етап – найприємніший в оновленні інтер’єру, без цього пункту ваша оселя не буде закінченим і не придбає потрібний настрій і затишок.
 

Декор, світильники і текстиль.

 
Спочатку візьміть список предметів декору, який ви склали на другому етапі. Нерідко в будинку є речі, які стоять в різних кімнатах і не працюють, але варто об’єднати їх в групи, як відразу кожна з них набуває сенсу. Складіть всі наявні предмети декору разом і подивіться, які виразні групи можна з них зробити. Подумайте, чого не вистачає в цих групах і виберіть в магазинах осмислені доповнення. Не беріть речі, які вам просто сподобалися, звіряйтеся з обраним стилем та кольоровою гамою. Деякі деталі декору настільки виразні і самодостатні, що не потребують супроводу і підтримки. Залиште їх на самоті на видному місці.
 
Підбираємо текстиль в інтерєрі
 
Текстиль підбирайте, виходячи з стилю і колірної гами інтер’єру. Додавайте малюнок і текстуру, використовуйте різні за фактурою і властивостями тканини для подушок і пледів. Штори можуть зливатися зі стінами за кольором – це розширить простір. Або вони можуть виділятися на тлі стін, створюючи цікавий акцент.
Декоративні подушки добре виглядають в одній колірній гамі, але в різних тканинах і візерунках. У спокійному за кольором інтер’єрі, вони можуть бути різного кольору, але в одному типі тканини. Все залежить від обраного стилю, кольору, вашого смаку і бажання.
 
Як самостійно оновити інтер'єр в дома
 
Готовий інтер’єр повинен радувати вас і викликати позитивні емоції. Ви не зобов’язані суворо дотримуватися моди або дизайнерським зразкам в журналах. Інтер’єрні видання публікують ідеально-стилізовані інтер’єри, над якими працюють стилісти і фотографи. Такі інтер’єри не пов’язані з повсякденним життям, а покликані надихати і виховувати почуття краси. Візьміть їх за основу, але додайте себе і своє бачення, і тоді у вас вийде індивідуальний дизайн, скроєний точно за вашою міркою.
 
 


 
 
# замовити інтер’єр кухні львів, # як самостійно оновити інтер’єр, 8 основних способів, # сам собі дизайнер, # оновляємо інтер’єр

Відгуків: 61   Оцінка: 4.9/5
Call Now Button