Італійські меблі у Львові.

Італійські меблі у Львові ознайомить вас із найновішими сучасними дизайнами та стилями у галузі меблів. Меблі італійського виробництва славляться своєю найвищою якістю і оригінальним дизайном. Більшість людей вважають італійські меблі кращими у світі.

Меблі італійських виробників.

Виконання виробництва меблевої продукції в Італії перебуває на найвищому рівні. Всі нововведення в області моди і дизайну відображаються на меблевих моделях. Країна, яка є законодавцем мод по всьому світу, не виключає і меблеву продукцію.

Інтер’єри, виконані за допомогою італійських меблів, можна сміливо називати елітними. Все більше стає популярним вибір на користь індивідуальних меблевих замовлень. В цьому напрямку виробники італійських меблів особливо досягли успіху.

Безліч різних дизайнерських рішень можуть залучити справжніх цінителів прекрасного. Жодна ідея не залишиться невтіленою. Здібності італійських меблевих дизайнерів не можуть не вражати. Створені гарнітури додадуть максимальний затишок, а атмосфера в кімнаті стане воістину комфортною.

Звичайно, меблі італійських брендів не є дешевою, але витрати повністю виправдані. Ексклюзивність та природність властиві продукції.

Оригінальність підкреслюється оформленням меблів:

 • тонування;
 • шліфування,
 • інші варіанти поверхневої обробки.

Наявність італійських кухонних меблів в приміщенні свідчить про успішність його власника. Вишуканість продукції здатна підкупити практично будь-кого. На окрему увагу заслуговує м’які меблі. Дизайнерські рішення в підборі тканин і квітів здатні задовольнити навіть самі екзотичні запити.

Історія італійських меблів.

Ще з часів Римської імперії зародився сучасний італійський стиль. В середині 2 тисячоліття римський стиль поширився по всьому світу. Кожен багата людина з тих часів хоче мати у себе в будинку італійські меблі.

Слід виділити основні центри меблевого виробництва на території Італії на той момент:

 • Тоскана (особливості: розпис і елементи кам’яної мозаїки);
 • Венеція (особливості: незвичайна форма);
 • Ломбардія (особливості: кістяні пластини);
 • Болонья (особливості: різьблення по фасаду).

Кінець 18 століття став відомий як епоха Рококо. Меблеві елементи почали ототожнювати зі зразками мистецтва. У ці часи почали з’являтися перші меблеві бренди, названі іменами знаменитих майстрів.

З приходом епохи класицизму в меблевій індустрії Італії почав зароджуватися класичний стиль оформлення. Саме такий варіант став основним, він популярний і до цього дня.

В середині 20 століття італійські меблеві підприємства вперше поступилися своєю першістю, але ненадовго. Конкуренти зі Скандинавії почали пропонувати більш сучасні моделі, які почали користуватися попитом.

Відмінні аспекти меблів Італії.

Серед всіх достоїнств італійських меблів необхідно виділити основні відмінні риси

Є певний перелік ознак, який і виділяє її серед інших:

 • Вірність традиціям. Кожна фабрика використовує досвід попередніх поколінь і має свої секрети і традиції.
 • Сучасні технології. Компаніями створюються справжні шедеври завдяки поєднанню новітніх розробок і основ, які формувалися не один десяток років.
 • Якість продукції. Всі меблі виготовляються ретельно до найдрібніших деталей. Поширені випадки виготовлення декору ручної роботи.
 • Натуральні меблі. Для виробництва італійських меблів використовуються тільки натуральні деревні породи. Елементи фурнітури декору також мають високу якість.
 • Якість тканини. У переважній більшості випадків використовуються натуральні тканини: крокодиляча або теляча. Оформлення оббивки виглядає ідеально і випромінює свіжість і різноманітність кольорів.

# італійські меблі у львові