Фасади з масиву дерева.

 
 
Всі ці особливості прекрасно поєднуються в роботі компанії «МЕБЛЯР». Для виготовлення меблевої продукції ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які відрізняються екологічною безпекою для людини. Давайте розглянемо, які на сьогоднішній день які можуть використовуватися матеріали для того, щоб виготовити фасади з масиву дерева для меблів.
 

Фасади з дерев’яного масиву.

 
Масив дерева є живим природним матеріалом, який покликаний дарувати людям здоров’я і неповторність інтер’єру. Предмети меблів, для виробництва яких використовується натуральний масив, Відрізняються унікальним виразним декором. Він може бути виконаний у вигляді дугоподібного, прямого або прикрашеного зображення, яке наноситься на фільонку. Фасади з масиву дерева наша компанія використовуєз екологічно чистої деревини, яку сама ж і готує – виконує якісну сушку і зберігання у відповідних умовах. Від цього залежить надійність і довговічність всього виробу. Перед тим, як піддатися сушінні, колода має деякий час перебувати в природних умовах, після чого на своєму обладнанні ми доводимо його до певної кондіціі.Для якісної просушки необхідно як мінімум два місяці, однак це того варто. Фасади, виготовлені з правильно підготовленого матеріалу, відрізняються надзвичайною стійкістю до змін рівня вологості, що особливо важливо для кухонних меблів.
 
Фасади з масиву дерева
 

Масив дуба – ідеальний матеріал для меблів.

 
Тверда і важка деревина дуба має яскраво виражену текстуру. Якщо подивитися на неї в зрізі, то відразу стають помітними річні кільця і ​​серцевинні промені, які утворюють світлі смужки на радіальному розрізі. Кольорові забарвлення деревини дуба можуть бути від жовто-білого до жовто-коричневого з зеленими або сірими відтінками.

Дубова деревина відрізняється надзвичайною довговічністю і міцністю, вона чудово висушується і для її обробки можна використовувати барвники або лаки. Іншими перевагами дуба є міцність на розкол, твердість на зминання, стійкість до викривлення, більш того, дерево добре піддається обробці: прекрасно гнеться, строгается, склеюється, свердлиться і шліфується. До того ж, коли деревина «дихає», спостерігається її мінімальне стиснення і розширення. Тому масив дуба володіє чудовими характеристиками і тривалим терміном експлуатації.
 

Ясень – прекрасний матеріал для меблів.

 
Масив ясеня має світло-жовте забарвлення, який може бути різних відтінків і містити нерівний малюнок. Якщо зробити поздовжній розріз, то можна помітити шовковистого блиску. Завдяки красивій текстурі цей матеріал деякі прирівнюють до червоного або чорного дерева.

Під час виготовлення з нього фасадів застосовується поліуретан, який відрізняється еластичністю, стійкістю до хімічних і механічних впливів, а також підвищеною стійкістю до вологи. Такі прекрасні характеристики дозволяють деревині разом з ним розтягуватися і стискатися, уникаючи появи будь-яких тріщин. Меблі, виготовлені з деревини ясена, створює в приміщенні сяючу атмосферу відблисків сонця, подарує вам і вашій родині відчуття тепла, простору і світла.

Фасади з масиву дерева, а саме дуба і ясена є одними з найбільш якісних матеріалів для виробництва меблів. Але вони відрізняються і великою вартістю. Деякі знайшли досить ефективний спосіб економії – використовувати шпон натурального дерева. Завдяки йому створюється враження, що виріб виготовлений з дерева, а фасади мають характерну текстуру деревини. Тому чимало людей віддають перевагу саме дерев’яному шпону, в той час як справжні цінителі натуральних матеріалів ні на що не проміняють масив з дуба або ясена.
 
 
# фасади з масиву дерева