Фабричні меблі.

 
 
Отже, уявіть собі, що ви вирішили купити меблі. Трохи «побігавши» по меблевих магазинах, вас зацікавили дві меблеві конструкції. Одна виготовлена ​​місцевими «гаражниками», а друга – на меблевій фабриці. Ви тупо простояли дві години на меблевому салоні, дивлячись то на одну модель, то на іншу. Весь цей час, менеджер магазину щось «торохтів» вам на вухо, розповідаючи які це чудові вироби, і що можна сміливо вибирати будь-який – «не пошкодуєте». Ваш мозок поступово почав плавитися через відсутність мінімуму достовірної та об’єктивної інформації для прийняття правильного рішення. Ви не витримали і швиденько втекли з меблевого магазину. Сумна історія! Чи не правда?

Сьогодні ви дізнаєтеся, що таке фабричні меблі. Я розповім вам про її достоїнства і недоліки. Ви зрозумієте деякі речі, які, допоможуть вам зробити правильний вибір при покупці меблів, а також уникнути ряду непотрібних помилок. Поїхали!

Для початку, давайте дамо визначення «фабрички»:
 

Фабричні меблі – це меблева конструкція, виготовлена ​​з дотриманням діючих стандартів і ДСТУ. «Фабрички» виготовляється на повністю автоматизованому виробництві. При виробництві фабричної меблів, людський фактор зводиться до мінімуму.

 
В цілому вражає! Чи не правда? Однак, чи все так класно в цих меблів? Давайте спробуємо розібратися.
 
фабричні меблі
 

Переваги фабричних меблів.

 
На мій погляд, справжня фабричні меблі повинна бути еталоном для кожного гаражники. Саме «фабрички» наочно демонструє, як треба правильно робити меблі, щоб клієнт завжди залишався задоволений своєю покупкою. Отже, чим же вона хороша – ця фабричні меблі?

  • Низька вартість. Завдяки серійного виробництва, вартість фабричної меблів на порядок нижче, ніж ціна виготовлення меблів на замовлення. Однак якщо гаражники беруться за серійне виробництво, то тут ціни можуть виявитися приблизно однаковими. А в деяких випадках, фабричні меблі буває дорожче серійної гаражної. Я думаю основна причина – це ухилення від податків багатьох «гаражників». А меблеві фабрики працюють легально і сумлінно сплачують всі основні податки. Але, якщо розглядати загальну картину цін на меблевому ринку, то можна впевнено сказати, що фабричні меблі дешевше гаражних. Все тому, що «гаражники» переважно працюють на замовлення і не вплутуються в серійне виробництво.
  • Висока якість меблів. «Фабрички» виготовляють на промисловому обладнанні з дотриманням всіх необхідних ДСТУ. Тут немає Васі Пупкіна з дрилем в тремтячих руках і олівцем за вухом. Весь процес виробництва максимально автоматизований, тому на виході виходить продукт високої якості, який на порядок кращий за свого «гаражного» аналога.
  • Ці меблі можна зібрати своїми руками. «Гаражні» меблі, розмічені та засверлені Василем Пупкіним, зможе зібрати лише Вася. Бо тільки він знає, куди треба прикрутити ось цю «хрінотінь», щоб ота «вибоїна» не впала на ногу клієнтові. А «гаражний» конструктор Арнольд Хронович навряд чи зможе розшифрувати абревіатуру – ДСТУ. Загалом, меблі з гаража буде нереально зібрати своїми руками простому обивателю, який відірвав свій зад від комп’ютера і вперше взяв у руки молоток.

 

Якщо ж говорити про фабричні меблі, то тут все набагато простіше. Меблева фабрика надає схему зборки гарнітури. Всі отвори засвердлені з такою точністю, що можна сміливо вкручувати в них фурнітуру і не сумніватися, що все зійдеться. До речі, вся фурнітура буде в наявності. Так що, можна бути впевненим, що бігти в магазин не доведеться, правда не буду говорити про всі вітчизняні фабрики, але на деяких з яких мені довелось попрацювати, ДСТУ (стандарти) не дотримуються і сильно відрізняються в гіршу сторону від Європейських фабрик також потрібно вважати щоб не попасти на китайські підробки з їхніми одномісячними фурнітурами. Загалом, меблева фабрика надає клієнту все необхідне для успішної складання меблів.

 

  • Якісна упаковка меблів. Фабричні меблі поставляється в розібраному і упакованому вигляді. Зазвичай меблі упаковують в гофрокартон. В результаті чого, виріб можна спокійно транспортувати в будь-яке місце, не боячись пошкодити деталі. Упаковка – це відмінна риса фабричної меблів.

Ось такі основні переваги фабричної меблів. Їх досить, щоб зрозуміти, наскільки «фабрички» краще гаражних виробів. Але чи все так райдужно? Невже у фабричній меблів немає недоліків?
 

Недоліки фабричних меблів.

 
Що ж, прийшов час поговорити про недоліки фабричної меблів. Давайте по пунктах:

  • Незмінний дизайн і розміри. Завжди треба пам’ятати, що фабричні меблі виготовляються серійно. І, якщо «гаражники» за ту ж суму можна замовити такий самий комп’ютерний стіл, «але тільки з крилами», то зміна розміру фабричного виробу навіть на 1см, може стати причиною збільшення ціни на цей виріб на 30% – 40%. Так що, купуючи фабричну меблі, можете забути твердження: «клієнт завжди правий». Тут, скоріше, діє інше твердження: «будь-який каприз за ваші гроші».
  • Застарілі моделі меблів. Часто меблеві фабрики десятиліттями торгують одними і тими ж моделями меблів. «Гаражники» ж постійно стежать за меблевої модою і оперативно перебудовують свою роботу на випуск сучасних і стильних меблевих конструкцій.
  • Нераціональність в конструкціях. У деяких фабричних виробах проглядається відверта бездарність конструкторів меблів. Буває, дивишся на виріб і просто плачеш. Хоч там все зроблено за технологією і відповідно до ДСТУ, але ось про користувачів меблів конструктори якось погано подумали. Ось і виходить, що меблі якісна, але користуватися нею незручно.

Як бачите, фабричні меблі – це з одного боку зразок для наслідування, але з іншого боку є свої нюанси. Проте, знаючи основні переваги та недоліки, можна легко прийняти правильне рішення про покупку.