Креативний дизайн сучасної кухні.

 
 
Світлове рішення на кухні, як правило, продумано і передбачає поділ на зони. Зазвичай використовують люмінесцентну або діодне підсвічування робочої зони, а так само окремі елементи над столовим відсіком.
 
Креативний дизайн сучасної кухні
 

Добавимо світло.

 
Змінити приїлися освітлення, додати яскравості допоможе новий «клубний» напрям. Яскраві акценти, можливість міняти колір в тон свого настрою не набриднуть дуже довго. Цікавим варіантом може стати і робочий колір. Відмовтеся від традиційного виконання, коли світильники вмонтовані в кухонні шафи, спробуйте футуристичне напрямок – пустіть по периметру стільниці світлодіодну стрічку.
 

Пограємо з кольором.

 
Супермодні напрямок, де фасади для кухні мають «кислотні» кольори, заворожує погляд? Чи не наважуєтеся змінити гарнітур повністю, боїтеся, що така яскравість незабаром набридне? Немає нічого простішого. Сучасна кухня дозволяє переодягатися з такою частотою, яку ви захочете. Змінити кілька дверцят або весь фасад і отримаєте нову кухню за прийнятною ціною . А якщо швидко набридне, немає ні чого простіше, повернути все на місце.

Занадто сміливі рішення не для вас? Тоді обіграйте лише невеликі акценти. Наприклад, звичайна світла кухня стане бездоганним дизайнерським об’єктом на тлі помаранчевого обіднього столу. Найпростіший варіант урізноманітнити палітру – це ввести в інтер’єр кольорові дрібниці. Побутова техніка, подушки і покривала, штори і жалюзі, це тільки традиційні джерела змін. Стильний посуд і екзотичні рослини можуть стати додатковим джерелом натхнення. Пройшовшись по магазинах інтернетного простору або цілком реального, зверніть увагу на спеціалізовані наклейки. Вони зроблені з щільного, що не боїться вологи матеріалу, при цьому легко наносяться і знімаються, не залишаючи слідів.
 

Додамо трошки АРТДИЗАЙН

 
Хочеться тихї, але все ж революції скористайтеся дизайнерською ідеєю, нарядите велику побутову техніку. Холодильник, одягнений в джинсу або розписаний під хохлому, стане головною композицією вашої нової кухні. Якщо вам ближче по духу креативний дизайн сучасної кухні в стилі поп-арт, то чорно-біле зображення Мадонни чи Монро акцентує увагу, урізноманітнює приміщення і на якийсь час задовольнить тягу до високого мистецтва і жадобі змін.
 
 
# креативний дизайн сучасної кухні