11 Лайфхаків, щоб оформити маленьку прихожу.
Невелика прихожа – привід підключити фантазію і застосувати розумні рішення. Компактна і багатофункціональні меблі, правильна розстановка і дизайнерські хитрощі допоможуть візуально збільшити кімнату і вичавити максимум з обмеженого простору.
1. Компактні меблі в прихожі.
Сучасні виробники пропонують досить широкий вибір компактних меблів для прихожої. Неглибокі шафи і взуттєвниці, вузькі настінні дзеркала, мініатюрні пуфи і лавки – все це допоможе розмістити необхідний мінімум меблів навіть в маленькому приміщенні.
2. Вертикальна організація зберігання.
Системи зберігання, розміщення до стелі, дозволяють максимально ефективно задіяти простір і розмістити на скромній площі набагато більше.
3. Фасади в колір стін.
Підбирайте фасади шаф в колір стін: такий прийом візуально зробить меблі менш громіздкими і розвантажать простір. По можливості вибирайте також малопомітну фурнітуру: це дозволить посилити ефект.
4. Вішалки і полки в прихожі.
Гачки, полиці, підлогові і настінні вішалки – прекрасні помічники, щоб оформити маленьку прихожу. Завдяки їм можна задіяти з користю навіть невелику ділянку приміщення і ефективно розпорядитися його самими «незручними» куточками.
Полиці і гачки виручать і в разі, коли місць зберігання в прихожі явно не вистачає, але розмістити додаткові меблі, здається, вже ніде. Повісьте полку над вхідними дверима – і отримаєте місце для капелюхів або коробок і контейнерів з дрібницями. Додайте вішалки для сумок до бічних стінок шафи або комода – і працюйте з розумом ще частина простору передпокою.
5. Багатофункціональні елементи обстановки.
Чим менша ваша прихожа, тим доречніше в ній предмети, що поєднують в собі відразу кілька функцій. Як щодо лави – полиці для взуття? Або пуфа з місцем для зберігання?
Зверніть також увагу на дзеркала з додатковими функціями: існують підлогові моделі з гачками, штангами або полицями. Для зовсім маленьких прихожих хорошим вибором стане надверне дзеркало: це рішення дозволить заощадити простір на стіні для вішалки або полиць.
6. Розміщення уздовж однієї стіни.
Прийом, який варто взяти на замітку власникам вузьких витягнутих прихожих. Розставивши необхідні меблі уздовж однієї із стін, ви візуально змістите до неї «центр ваги» приміщення і відведете увагу від його пропорцій. Крім того, вибравши таку розстановку, ви позбавите себе від необхідності «лавірувати» в тісному просторі.
Можна піти ще далі і посилити ефект розширення простору, розмістивши уздовж однієї із стін і світильники.
7. Поперечні смуги в прихожій.
Ще один лайфхак для тих, у кого вузька і витягнута прихожа. Поперечне укладання ламінату, паркету або просто доріжка з поперечними смугами – вельми ефективне рішення для таких приміщень.
8. Відсутність нефункціонального декору.
Чим скромніша площа прихожої, тим менше в ній повинно бути нефункціонального декору. Він не тільки займає місце, яке можна задіяти з більшою користю, але і створює візуальне відчуття захаращеного простору.
9. Штанга замість шафи у передпокої.
Якщо передпокій настільки малий, що в ньому не знайдеться місця навіть для невеликої шафи, віддайте перевагу штанзі. Це компактне, мінімалістичне і функціональне рішення.
10. Принципи мінімалізму в прихожі.
При виборі обстановки для маленької прихожої намагайтеся керуватися принципами мінімалізму. Розміщуйте тільки найнеобхідніші меблі, не перевантажуйте простір аксесуарами, і не концентруйте безліч квітів і візерунків в невеликому просторі.
11. Ніша в стіні для прихожої.
Якщо місця в прихожій в принципі немає, подумайте над облаштуванням ніші в стіні. Це допоможе виграти трохи простору і розмістити найнеобхідніші елементи обстановки.
# прихожі, # 11 Лайфхаків, щоб оформити маленьку прихожу, # як оформити маленьку прихожу