Поширені помилки в дизайні кухні, як їх не повторити.

 
 
Непродумана електрика, економія на висувних механізмах і прагнення прикрасити кухню марним декором – ці та ще 7 помилок власники кухонь допускають найчастіше. Розповідаємо, як їх уникнути.
 

1. Мало розеток.

 
Після ремонту часто з’ясовується, що розеток потрібно більше, ніж думали господарі. Наприклад, вони передбачили вихід під електричну плиту, холодильник, пральну машину і посудомийку. Але не врахували, що їм знадобиться електричний чайник, з народженням дитини – пароварка або блендер або вони захочуть щоранку пити смачну каву вдома – і куплять кавоварку.
 
Мало розеток на кухні
 
Як не повторити: до старту ремонту продумайте свої побутові сценарії та можливі зміни способу життя, бажано на кілька років вперед (наприклад, планування дитини і можливу техніку, яка знадобиться). І передбачте потрібну кількість розеток на кухні.
 
Достатньо розеток на кухні
 

2. Недолік світла.

 
Кількість світла на кухні визначає зручність і ваш настрій. Уявіть: ви готуєте ввечері після роботи – швидше за все, це і так не найбажаніше заняття, а з тьмяним світлом приготування перетворюється на муку.
 
Недостатньо світла на кухні
 
Як не повторити: передбачте кілька сценаріїв освітлення. Наприклад, верхнє світло (люстра або вбудовані споти), торшер над обідньою зоною і підсвічування робочої поверхні над кухонним фартухом. Затишку додасть також вбудоване світло всередині засклених шаф. Ви зможете користуватися світлом так, як вам зручно і хочеться в конкретний момент.
 
Достатньо світла на кухні
 

3. Полки замість висувних ящиків.

 
Полиці – це економно. Але чи так важливо економити кілька тисяч на зручності і ергономіці. Навряд чи ви кожен раз із задоволенням будете лізти в дальній кут полки за потрібним продуктом або посудом. Доведеться спочатку дістати все, що лежить попереду.
 
Полки на кухні
 
Як не повторити: не відмовляйтеся від висувних механізмів. Шукайте компроміси між зручністю і бюджетом. Так, наприклад, кутовий висувний механізм можна замовити окремо і вбудувати за допомогою запрошеного фахівця. Часто це дешевше, ніж купувати «чарівний куточок» в комплекті з усією кухнею на замовлення. А в сучасних висувних ящиках з наповненням можна зберігати багато корисних речей.
 
Зручні шухляди на кухні
 

4. Раковина занадто близько до варочної.

 
Чим це загрожує? Постійні бризки води негативно позначаються на роботі газових плит і варильних панелей.
 
Раковина занадто близько до варочної
 
Як не повторити: продумайте розташування робочого трикутника так, щоб було зручно переміщатися між його «вершинами» (холодильником, плитою і раковиною) і при цьому їх розташування відповідало вимогам експлуатації. Між раковиною і плитою повинно бути не менше 50 см.
 
Відстань між варочною та мийкою
 

5. Непродумана кількість меблів.

 
Замовили кухонний гарнітур з навісними шафами, це «з’їло» левову частку бюджету на ремонт та дизайн кухні, так як навісні шафи – дороге рішення, але тепер не знаєте, що ж в них зберігати. Знайоме?
 
Непродумана кількість меблів
 
Як не повторити: необов’язково всю кухню обладнати навісними тумбами. Подивіться красиві приклади дизайну, коли фартух зроблений повністю на одній зі стін кутової кухні. Або частково замініть закриті шафи відкритими полицями , якщо готові до частому прибиранні.
 
гармонія меблів на кухні
 

6. Стільниця з натурального каменю.

 
Навіть ті, хто готовий вкласти в ремонт великі суми, думають про практичність. Натуральний камінь – це красиво, розкішно, але рідко практично. Особливо, якщо кухнею користуються регулярно, люблять готувати або в сім’ї є діти, які іноді ріжуть щось прямо на стільниці.
 
Стільниця з натурального каменю
 
Як не повторити: замінники натурального каменю – кварцові агломерати або акрилові камені за ціною можна порівняти з вихідними кодами, але будуть практичніше. Якщо хочете заощадити, це не ваш варіант. Вибирайте ламіновані ДСП або МДФ.
 
Стільниця зі штучного каменю
 

7. Вузькі проходи.

 
Ви звузили кухню меблями на замовлення і тепер не можете нормально по ній переміщатися.
 
Мало місця на кухні
 
Як не повторити: плануючи кухню, вчіть, що між кухонним гарнітуром і обідньою групою повинно бути не менше 120 см. Те ж саме – по кухонному острові.
 
Стандарти для зручного пересування по кухні
 

8. Ручки, які заважають відкривати ящики.

 
Ми майже впевнені, що ви не замислювалися раніше про ці дрібниці. Виступаюча ручка – що ж в ній поганого? Дуже просто – вона зменшує кут відкривання дверцят шафи і може перешкодити висувній полиці.
 
Ручки, які заважають відкривати ящики
 
Як не повторити: краще робити міні-ручки або взагалі використовувати клік-систему, коли відкриття відбувається після натискання на дверцята.
 
Зручні ручки на кухні
 

9. Відкрита система вентиляції.

 
Навіть найкрасивішу витяжку і кухонний гарнітур легко зіпсувати відкритим воздуховодом.
 
Відкрита система вентиляції на кухні
 
Як не повторити: сховайте комунікації в короб під стелею з гіпсокартону або вибирайте витяжку з вугільним фільтром – такий не потрібен воздуховод.
 
Приховуємо вентиляцію на кухні
 

10. Непотрібний декор.

 
У прагненні створити ідеальний інтер’єр легко перестаратися з прикрасами. Статуетки, фоторамки, декоративні кавомолки, кілька постерів – ви впевнені, що вони дійсно потрібні на вашій кухні у львові?
 
Поширені помилки в дизайні кухні, як їх не повторити
 
Як не повторити: для того щоб додати інтер’єру кухні життя і індивідуальності, часто досить букета квітів на обідньому столі і картини на стіні. Вибирайте красиві побутові дрібниці, наприклад, диспенсери для мила, обробні дошки, рушники – вони прикрасять вашу кухню, але не стануть «тягарем».
 
Декор на кухні
 
 


 
 
# кухні львів купити, # 10 поширених помилок в дизайні кухонь, як їх не повторити, # поширені помилки в дизайні кухні, як їх не повторити

Відгуків: 60   Оцінка: 4.9/5
Call Now Button