Фасади з штучного каменя для кухні.

 
 
Полімерні композиції, що імітують натуральний камінь є одним з найпопулярніших матеріалів, який сьогодні широко використовується при створенні фасадів кухонних гарнітурів. Це практичний матеріал, який відрізняють високі декоративні властивості і довгий термін служби. Його основою є акрилова композиція, як наповнювачі для якої використовуються природні компоненти. Висока зносостійкість і вологостійкість, великий вибір колірних і текстурних рішень, дозволяють штучному каменю конкурувати з натуральним і навіть перевершувати його за багатьма параметрами.

Кухні з кам’яним фасадом на замовлення прості в догляді – їх можна очищати будь-якими миючими та миючими засобами. При пошкодженні поверхні, на відміну від натурального каменю, дефект може бути легко усунутий.

Кухні з фасадом з каменю виготовляються дизайнерами компанії Мебляр на замовлення і гармонійно вписуються в інтер’єр квартир і приватних домоволодінь. Для виготовлення меблів використовуються проекти наших дизайнерів або ескізи замовника.
 
Фасади з штучного каменя для кухні
 

Характеристика кухонь з фасадами з каменю.

 
Камінь – один з найулюбленіших матеріалів у дизайнерів. Такий інтерес до нього пояснюється широким вибором колірних рішень, текстури матеріалу, що дозволяє реалізовувати найсміливіші ідеї. Близько 10-15 років тому камінь широко використовувався для виготовлення стільниць елітних кухонних гарнітурів, а сьогодні цей матеріал знову в тренді. Кухні з кам’яним фасадом – прекрасне рішення для інтер’єрів в класичному стилі, що додає йому відтінок шляхетності.
 

Матеріали, колірні рішення фасадів з штучного каменю.

 
На відміну від натурального каменю, штучний акриловий має цілий ряд переваг:

  • відсутність пор;
  • безшовна склейка;
  • простий догляд;
  • можливість відновлення пошкодженої структури;
  • величезний вибір кольорів і текстур.

Кухонні фасади з штучного каменя мають високу стійкість до механічних пошкоджень, легко піддаються обробці, що дозволяє створювати вироби найрізноманітнішої форми з поверхнею, що володіє високими декоративними характеристиками.
 

Де купити кухні з кам’яним фасадом?

 
Перераховані вище характеристики в поєднанні креативними рішеннями наших дизайнерів дозволяють створювати елітні кухні з кам’яним фасадом на замовлення, що володіють чудовими експлуатаційними і естетичними характеристиками. Замовити меблі від виробника можна в режимі онлайн, залишивши заявку на нашому сайті або за контактними телефонами. Можливо оформлення покупки в розстрочку.

Заміри, проектування, доставка, збірка – основні етапи проекту, які ми виконуємо в будь-якому місті Львівської області. Перед тим, як замовити кухню, ми рекомендуємо ознайомитися з нашим каталогом, який містить докладний опис всього асортименту нашої продукції, фото, інформацію про те, скільки коштує кухня з кам’яним фасадом. Додаткову консультацію, відомості про вартість окремих послуг можна отримати в телефонному режимі.
 
 
# фасади з штучного каменя, # кухні львів