Шпоновані фасади МДФ для кухні.

 
 
Кухні з натурального дерева в усі часи відносилися до елітарного класу і були доступні далеко не всім. Однак сучасні технології дозволяють імітувати зовнішній вигляд масиву деревини без зайвих витрат.

Одним з найбільш «просунутих» рішень є облицювання (або покриття) шпоном меблевих фасадів. Шпоновані МДФ фасади, на відміну від більш дешевих обклеюваних панелей ПВХ-плівкою, використовують натуральну деревину. Правда, не масив, а тонкі листи, одержані шляхом стругання, лущення або зрізування дерев.

Такі шпоновані фасади з МДФ не тільки не поступаються за своїми естетичними якостями меблям з масиву, але в деяких випадках навіть виявляються практичнішими. Це стосується, перш за все, приміщень з несприятливими умовами для натуральної деревини – з високою вологістю, перепадом температур і т. д.
 
Шпоновані фасади МДФ для кухні
 

Шпоновані фасади для кухні.

 
Кухонне приміщення є найкращим прикладом для ілюстрації переваг даної технології. Розглянемо головні з них.

  • Стійкість до агресивних дій зовнішнього середовища. Фасади з шпону не деформуються під впливом перепадів температур на кухні і не коробляться від вологості. Крім того, на відміну від плівки, даний матеріал набагато більш стійкий до подряпин або стирання, не уступаючи по даному показнику натуральної деревини.
  • Ремонтопридатність. Наклеєний на кухонні фасади шпон легко замінити в разі механічного пошкодження. Цим він вигідно відрізняється не тільки від масиву дерева, але і від плівкових покриттів. Невеликі дефекти шпону можна легко зашліфувати дрібним наждачним папером.
  • Варіативність. Для поліпшення споживчих характеристик меблів створюються комбіновані фасади, – шпон плюс емаль, наприклад. Часткове використання плівкового покриття для малопомітних ділянок меблів дозволяє знизити її вартість. І навпаки, завдаючи на комбіновані фасади зі шпоном емаль, можна домогтися особливих візуальних ефектів типу «високий глянець» для найважливіших елементів гарнітура.
  • Нестандартні розміри. Фасади, облицьовані шпоном, можуть бути довільного розміру і включати елементи будь-якої форми, що корисно для виготовлення нестандартних кухонних гарнітурів. Це пояснюється простотою обробки матеріалу в порівнянні з масивом дерева.

 

Наведемо деякі особливості даного рішення для оформлення інтер’єру:

 

  • Вартість. Фасади для кухні з натурального шпону коштують дорожче, ніж плівкові. Однак їх зовнішній вигляд, надійність і довговічність повністю компенсують цю різницю.
  • Старіння. Наклеєний на меблеві фасади шпон, як і будь-яка натуральна деревина, з часом може темніти і вицвітати. Щоб захистити матеріал від такого візуального старіння, слід покрити його лаком.
  • Відклеювання. Це стосується тільки неякісних фасадів, при виготовленні яких не витримується технологія і використовується погано підготовлена деревина. Такий шпон може деформуватися і відходити від фасаду. Щоб уникнути подібних неприємностей, звертайтеся тільки до перевірених постачальників, які зарекомендували себе на ринку.

У нашому асортименті ви завжди можете купити фасади шпоновані для кухні, бездоганної якості за привабливими цінами. Доступний найширший асортимент варіантів дизайнерського оформлення, включаючи комбіновані вироби. Шпон, який наноситься на фасад з МДФ, виготовляється з натурального масиву дуба, бука, ясена та інших цінних порід деревини. Доставка продукції здійснюється по всій території Львова і області.
 
 
# шпоновані фасади мдф для кухні, # фасади зі шпоном для кухні, # шпоновані фасади, # фасади шпон, # фасади з шпоном, # фасади шпоновані, # кухні львів