МДФ фасади в плівці ПВХ.

 
 
Плівкові фасади – це вражаюче декоративне рішення для оформлення меблевого гарнітура. Завдяки використанню плівки з полівінілхлориду, виробник може створити практично будь-яку фактуру і колір. Кухонні плівкові дверки і накладки з МДФ служать і радують дуже довго, завдяки висококласним матеріалами і технології виготовлення.
 

Фасади меблеві на основі МДФ в плівці ПВХ.

 

 • в основі фасадів цього типу – середньо щільні меблеві деревоволокнисті плити, які нагадують за своїми параметрами натуральне дерево, трохи перевершуючи його по міцності. Це безпечний і екологічний матеріал, практично не вбирає вологу;
 • перед обтягуванням декоративною плівкою, майбутні плівкові фасади шліфуються і фрезеруються: за бажанням замовника, може бути завдано будь-який малюнок;

ПВХ-плівка – дуже міцна (0,3-0,5 мм), що набуває пластичність при розігріванні. Вона наноситься на фасади за методом термовакуумного пресування, заповнюючи весь освічений фрезеруванням рельєф і зберігаючи форму після охолодження.

Асортимент малюнків, фактур і забарвлень декоративної плівки дозволяє замовити фасади МДФ в плівці ПВХ по привабливо низькою ціною при високій зовнішній декоративності. Аж до якісної імітації натурального дерева.
 
МДФ фасади в плівці ПВХ
 

Плівкові фасади МДФ – розумна альтернатива.

 
Залежно від обраної вами колекції, плівка може бути:

 • матовою;
 • глянсовою;
 • перламутровою;
 • кольоровий;
 • імітує фактуру текстилю, дерева, мармуру та ін.

Уже обтягнуті ПВХ, можуть бути патиновані фасади, золочені фасади чи інакше декоровані, згідно з вашим задумом – ви можете замовити будь-який варіант. Фотографії в нашому каталозі дають яскраве уявлення про найширшому виборі плівкових фасадів.

Обтягнуті меблевою плівкою, плити МДФ можуть стати основою для меблів будь-якої функціональності. Яскраві фарби годяться для ванної, імітація дерева – для кабінету або вітальні, приглушені кольори створять затишок в спальній зоні, а на фасади для кухні з МДФ піде будь-яка однотонна плівка.

Ви можете вибрати ідеальний варіант навіть по фотографіях – на фото фасади кухні з плівки ПВХ виглядають максимально реалістично.
 

Меблеві фасади в однотонних плівках.

 
Однотонні плівки ПВХ стали альтернативою фарбованих меблевих фасадів. Тенденція розвитку йшла по шляху імітації матових і глянсових емалей. Так з’явилися однотонні матові і однотонні глянцеві плівки. У порівнянні з вихідними варіантами плівкові фасади мають ряд переваг і недоліків:
 

Мінуси плівкових фасадів:

 

 • Фарбовані фасади мають більш широкий спектр кольорів.
 • Фасади в фарбі більш стійкі до температурного впливу і вологи (тільки для фарбованих з двох сторін фасадів).

 

Плюси плівкових фасадів:

 

 • МДФ фасади в ПВХ плівці значно дешевше за фарбовані фасади.
 • Фасади в плівці більш стійкі до механічних впливів.
 • Плівочні фасади простіше підбирати.
 • ПВХ плівка практично не вигоряє.
 • Прибирати, чистити і доглядати за меблевими фасадами в плівці багато простіше.

 

Меблеві фасади в плівках металік, фантазійні плівки.

 
З появою фарбованих фасадів з різними спецефектами виникла потреба в їх імітації. Так виникла велика серія плівок металік, яка повторює ефект алюмінієвої крихти в емаль. Одночасно з цим розвивалася фантазія виробників ПВХ плівок в плані створення різних фантазійних плівок. Різні смуги, квадрати та інші малюнки різного ступеня глянсовості. Такі фасади можна виготовити тільки в плівках ПВХ.

У будь-якому випадку, плівочні фасади з МДФ це ідеальне співвідношення ціни та якості.

Компанія « Мебляр » пропонує замовити якісні МДФ фасади в плівці ПВХ, ціни котрих виправдають вкладення!
 
 
# мдф фасади в плівці пвх, # плівочні фасади, # мдф фасади плівка, # плівкові фасади, # кухні львів