Пластикові фасади для кухні.

 
 
Кухня – особливе приміщення в будинку. Адже до меблів пред’являються підвищені вимоги, що стосуються зносостійкості.

По-перше , всі шухлядки і дверцята відкриваються і закриваються десятки разів в день.

По-друге , в кухонному приміщенні буває підвищена вологість і скачки температури. І, нарешті, меблі піддається впливу різних агресивних середовищ – побутової хімії, продуктів харчування та ін.

Зрозуміло, найбільше страждають фасади кухні. Через рік-другий вони можуть втратити не тільки свій початковий вигляд, але і функціональність. У цьому випадку оптимальний матеріал на заміну для меблевих фасадів – пластик. Він багато в чому перевершує традиційні дерев’яні вироби. Крім того, сьогодні можна окремо придбати фасади з пластика для кухні будь-якого типу і дизайнерського оформлення. Отже, пластикові фасади та основні їх переваги.

  • міцні, що гарантує відсутність тріщин і перекосів в процесі експлуатації;
  • вологостійкі, – пластиковий матеріал не пропускає воду, тому захищає дерев’яні і МДФ вироби від проникнення води;
  • стійкі до дії ультрафіолету і агресивних середовищ.

 
Пластикові фасади для кухні
 
 

Кольори пластика для кухонних фасадів.

 
Ще однією перевагою матеріалу є варіативність дизайнерського оформлення. Форми і кольору пластику для кухонних фасадів бувають найрізноманітнішими.

Можна вибрати варіант, максимально відповідний до стилістики конкретного приміщення або гарнітура.
 

Кухні з пластику під замовлення.

 
На даній сторінці каталогу кухонні меблі представлені взірці пластикових фасадів, котрі відрізняються від інших варіантів фасадів високою практичністю у використанні і відмінно підходять для різних кухонних приміщень. Представлені моделі реалізовані в квартирах і будинках міста Львова і по всій Львівській області. Колірна палітра і фактура таких пластикових фасадів досить різноманітна і вразить будь-якого клієнта.

Завдяки позитивним якостям даних фасадів з пластика в експлуатації – більшість сучасних господинь надає перевагу саме таким меблям для кухонної кімнати. Адже крім максимальної зручності у використанні такі меблеві комплекти мають наближене до ідеалу поєднання невисокої ціни і гарної якості. Для здійснення правильного вибору таких меблів необхідно добре розбиратися у всіх перевагах та недоліках кухонь із пластику. Адже тільки добре орієниуючись у всіх цих тонкощах, ви зможете зробити вибір, який не розчарує вас через деякий час.

Давайте розглянемо всі переваги представлених гарнітурів із пластикових фасадів.

  1. Серед явних плюсів споживачами були помічені і високо оцінені доступна вартість, в порівнянні взявши фасади з МДФ або фасади масиву натурального дерева.
  2. Стиль і сучасний зовнішній вигляд. Самі можете переконатися, поглянувши на перелік меблів, представленої в нашому каталозі. Додатковим плюсом є можливість стилізувати поверхні фасади під мармур або фасади під дерево, згідно останнім модним тенденціям.
  3. Тривалий термін служби, який гарантований стійкістю кухонь з постформінгу до механічних пошкоджень.

До практично відсутнім недоліків відносять помітні відбитки пальців, які легко можна видалити за допомогою спеціальної поліролі або звичайного засобу для миття вікон (без розлучень). Переваги, перераховані вище, говорять самі за себе, а доступна вартість і сучасний зовнішній вигляд роблять кухні з пластика дуже вигідним і зручним придбанням.
 
 
# фасади з пластика, # пластикові фасади, # кухні львів