Фарбовані фасади МДФ: глянцеві, матові.

 
 
Серед різноманіття меблевих фасадів чесно заслужену популярність мають фарбовані меблеві фасади. Особливо високо вони котируються у споживачів, для яких важливіше підвищену якість і краса виробів, ніж дешевизна покупки. Дійсно, жоден інший спосіб виготовлення фасадів не призводить до настільки нестандартним і яскравим результатами. Виготовлені меблі на замовлення з фарбованими фасадами, це безпрограшний варіант при виборі будь-якого гарнітура або окремого предмета.
 
Фарбовані фасади МДФ: глянцеві, матові
 

Як створюються фарбовані фасади мдф на замовлення.

 
Часом споживачів дивує досить високі ціни, за якими продаються фарбовані фасади мдф;людей вводить в оману добре знайомий термін «фарбовані» в найменуванні продукції. Все здивування зникають, коли клієнт знайомиться з технологією, згідно з якою виготовляються фарбовані фасади.
 
Ось найпростіший з можливих алгоритмів:

  • підготовка основи (зазвичай плити мдф)
  • ошкурювання, грунтовка, другий етап ошкуривания;
  • нанесення акрилових барвників;
  • нанесення лакового покриття;
  • полірування для додання поверхні глянцю.

В результаті, кухонні фасади, за допомогою сучасних барвників, мають ідеально рівну, матову або глянсову поверхню найрізноманітніших колірних відтінків. В цілому, гамма фарбованих фасадів мдф може містити до 1000 колірних варіацій, посилених різними спецефектами. Вони міцні, довговічні і настільки добре протистоять підвищеної вологості, що найбільш традиційна область, де широко використовуються фарбовані фасади – кухні, ванні кімнати або приміщення з басейнами.

Ще одне запотребований напрямок в застосуванні меблевих фарбованих-фасадів – виробництво обстановки для офісів, медичних кабінетів і стаціонарів.
 

Фарбовані фасади.

 
Особливу міцність фарбованим меблевим фасадам надає багатошарове покриття – звичайно, в тому випадку, якщо всі технологічні вимоги скрупульозно дотримані.

Представляємо клієнтам фарбовані фасади на замовлення, створені професіоналами і призначені для довгої служби. У виготовленні використовуються відмінно зарекомендували себе види грунтовок, барвників, лаків, що забезпечують ефективні експлуатаційні характеристики.
 

Фарбовані фасади: кухні без недоліків.

 
Мінуси, які відсутні у фарбованих меблевих фасадів:

  • Поверхня не відшаровується і не жолобиться;
  • Фасади із цією поверхнею менш схильні до механічних пошкоджень;
  • меблеві фасади, фарбовані акрилом і покриті лаком, не розбухають у вологих приміщеннях;
  • будучи розташовані навіть під прямими сонячними променями, фарбовані меблеві фасади не вигоряють;
  • фарбовані фасади мдф не виділяють шкідливих для здоров’я речовин та повністю екологічно безпечні.

Щоб фарбовані меблеві фасади служили довго, рекомендується лише дотримуватися елементарних вимог: проводити чистку і прибирання тільки спеціально призначеними для цих цілей речовинами, не проливати на поверхню хімічні розчинники і берегти вироби від вандалізму!
 
 
# фарбовані фасади МДФ для кухні: глянцеві, матові, # кухні львів