Фасади з ДСП для економ кухні.

 
 
Деревно-стружкові плити (ДСП) давно займає лідируючі позиції на ринку матеріалів для меблів. Даний матеріал володіє унікальним поєднанням непоганий міцності, високої практичності і мінімальної вартості.
 

Фасади з ЛДСП для кухні.

 
Деревно-стружкові плити добре чинять опір перепадам температур, високої вологості та побутового зносу, тому є відмінним вибором для приміщень зі складними умовами експлуатації. Саме тому величезною популярністю користуються фасади для кухні з ДСП. Перерахуємо їх основні переваги:

  • Вологостійкість. Особлива техніка пресування і захисне лакове покриття роблять фасади з ДСП ідеальними для кухонних приміщень, тому що вони непроникні для води.
  • Щільність. Сучасні плити зсередини просочуються спеціальними смолами, що забезпечує надійну фіксацію цвяхів і шурупів, виключаючи розхитування ручок, петель і кріплень.
  • Механічна міцність. фасади з ДСП здатні витримувати значне статичне і динамічне навантаження. Вони не прогнутися і не лопнуть навіть під вагою важкої консервації та інших вагомих випробувань на кухні.
  • Ціна. Вартість фасадів з ДСП – нижче, в порівнянні з іншими матеріалами (МДФ, масив).

 
Фасади з ДСП для економ кухні
 

Кухні з ДСП.

 
Мабуть, ДСП є найбільш поширеним матеріалом для створення кухонних фасадів. А адже протягом тривалого часу вважалося, ніби деревно-стружкові плити вельми недовговічні в силу своєї нестійкості до впливу вологи. Але розроблені на сьогоднішній день технології, дозволяють виготовляти ДСП зі спеціальною вологостійким просоченням. В сучасних ДСП міститься значна кількість клею і парафіну, що подовжують період експлуатації готового виробу.

Покриває деревно-стружкових плит матеріал, може відрізнятися рівнем міцності і гамою кольорів, через що кухні ДСП найчастіше називають пластиковими. В силу високої міцності даного матеріалу, подряпати його досить-таки складно, але зате відмити його досить легко.

Як правило, після порізки ДСП обклеюють спеціальної ПВХ плівкою, товщина якої виявляється безпосередньо вплив на вартість та якість кухонних меблів. Цьому є пояснення, адже навіть незначне затікання води за пластик загрожує розбуханням внутрішньої стружки. Крім захисту, плівка ПВХ виконує також декоративну функцію, оскільки володіє великим спектром структур, поєднання кольорів і різних комбінацій.

Однак деяким покупцям може не сподобатися, що представлена ​​плита не має фільонки і абсолютно не гнеться. Адже простота – саме вона є головним достоїнством такої економ кухні. Але при цьому, якщо оснастити її сучасною фурнітурою і передовою технікою, то її зручність просто вразить. До того ж, вам не доведеться переплачувати за фасади економ класу.

В компанії « Мебляр » ви зможете придбати фасади з ДСП на вигідних умовах!
 
 
# фасади з дсп, # фасади з дсп для економ кухні, # фасади з лдсп, # кухні львів